Благодійний семінар-практикум від майбутніх магістрів хореографії БДПУ

15 листопада 2022 року на платформі ZOOM відбувся семінар-практикум «Управлінські інновації в хореографічній освіті». Організаторами і спікерами заходу стали здобувачі ІІ рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) кафедри теорії та методи навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету.

Семінар проходив у рамках вибіркової дисципліни «Інновації в хореографії» (викладач – к.п.н., доц. кафедри Юлія Тараненко). Майбутні магістри хореографії вийшли з пропозицією провести захід із запрошенням не тільки студентів-хореографів БДПУ, а й інших ЗВО України. Семінар мав благодійній характер, кошти збиралися на допомогу підрозділу ЗСУ на сході України, яку зможе передати воїнам кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри педагогіки Національного університету біоресурсів і природокористування України Лідія Чередник.
Яскраві і цікаві доповіді спікерів (Ольга Безумова, Світлана Тарасевич, Владислава Гладських, Ярослава Кузьменко) включали розгляд принципів маркетингу та реклами хореографічного колективу, основ танцювального підприємництва та бізнес-планування діяльності, культурно-мистецьких проєктів у вигляді відеоперформансів та ін. Практична частина (спікери – Вікторія Бровченко та Олександр Ткаченко) передбачала вправи на пошук індивідуального хореографічного стилю та тренінгу із заповнення грантової заявки хореографами.
Здобувачами ІІ рівня вищої освіти було розроблено і підписано деканом ФППОМ професоркою Людмилою Коваль сертифікати для всіх учасників семінару, які вони отримали на свої електронні пошти шляхом заповнення анкетування-рефлексії.
Наприкінці семінару виступила наставниця всіх хореографів, кандидатка педагогічних наук, доцентка Олена Мартиненко, яка наголосила на актуальності, доречності і цікавості семінару, подякувала магістрам-хореографам за організацію та проведення благодійного заходу, бо кожен українець допомагає на своєму фронті!
Дякуємо ЗСУ за можливість проводити семінари та навчатися! Слава Україні! Героям слава!

Статтю підготувала

доцентка кафедри ТМНМД

Юлія Тараненко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print