З днем інформаційних титанів!

Телебачення та радіо для багатьох із нас – просто канали зв’язку, які оперативно подають у маси актуальну інформацію та дозволяють увійти в курс сучасних подій. Мало хто справді замислюється над титанічною працею людей, які причетні до просування тієї самої інформації.

Працівники медіа, безумовно, заслуговують на вдячність та повагу. Саме тому, традиційно 16-го листопада відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку.
Ще у далекому 1924 році в першій столиці України – Харкові в етері прозвучала довгоочікувана радіопередача. Для тогочасного медійного простору це стало знаковою подією. За першим етером пішов другий, згодом працівники радіо почали створювати декілька радіостанцій, що відрізнялися своїм авторським стилем та подачею. Згодом у 1939 році в київській телестудії відбулось створення першого телеефіру, що тривав 40 хвилин та дозволив глядачам поринути у світ аудіовізуальних ефектів.
Наразі причетними до свята є і працівники інтернет-ЗМІ, які миттєво розповсюджують інформацію в мережі та радують користувачів цікавими репортажами та унікальними інтерв’ю. У зв’язку з цим хочемо привітати всіх викладачів кафедри соціальних комунікацій, причетних до професійного виховання та просвітництва майбутніх працівників журналістської ниви. Бажаємо і через багато років пишатися студентами, які обрали цей життєвий шлях, з яких вдалося «виліпити» справжніх професіоналів і які, безумовно, ще неодноразово із вдячністю будуть згадувати ваші поради.

Дарина Тестова,
здобувачка вищої освіти спеціальності 061 Журналістика


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print