День туризму на гуманітарно-економічному факультеті

Гуманітарно-економічний факультет разом зі здобувачами вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент ОПП «Менеджмент» та ОПП «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу» 27 вересня відзначили День туризму.

День туризму кожного року присвячується певній тематиці. У 2022 році у світі цей день пройшов під гаслом «Переосмислення туризму». І якщо світ поступово оговтується після пандемії, робить певні висновки, то для України 2022 рік один із найважчих у сучасній історії. В умовах повномасштабного вторгнення росії, День туризму в Україні – це не про урочисті святкування, це ще одна можливість нагадати, яка мальовнича та чудова у нас країна.
Магістранти та випускники освітньо-професійних програм привітали здобувачів вищої освіти з цією подією та висловили надію, що Україна гідно подолає всі незгоди та стане країною з туристично розвиненою сферою.
Хоча зараз туризм в Україні неможливий і небезпечний для життя, всі, хто працюють у сфері туризму, спрямовують свої зусилля на інформаційний опір та гуманітарну допомогу.
Україна та Бердянськ завжди були, є та будуть гостинними до туристів та гостей.
Бажаємо всім наснаги, віри, незламної сили духу!
Спрямовуємо зусилля на наближення Перемоги!

За матеріалами кафедри менеджменту та адміністрування


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print