Філологічне відділення соціально-гуманітарного факультету БДПУ проводить серію патріотичних заходів

На філологічному відділенні соціально-гуманітарного факультету Бердянського державного педагогічного університету (БДПУ) пройшла серія виховних годин, спрямованих на зміцнення національної свідомості студентів та вшанування захисників України.

П’ятниця, 6 вересня, стала знаковою для студентів груп 2АМЛ і 3АМЛ освітньої програми “Середня освіта (англійська мова та література)”. Під керівництвом кураторки, кандидатки філологічних наук, доцентки Ірини Вікторівни Школи відбувся воркшоп “ТікТок у боротьбі: голос молоді“. Захід був присвячений Дню пам’яті захисників України, що полягли за нашу незалежність. Студенти аналізували відео з TikTok, які розповідають про героїчну боротьбу українців проти російської агресії, досліджуючи, як ці ролики відображають незламний дух наших воїнів та зміцнюють патріотичні настрої.

У перший навчальний тиждень також відбулася кураторська година в групі 2 ГМЛА освітньої програми “Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)” під назвою “Щоб у серці жила Україна”. Кураторка, доцентка Оксана Дуброва, провела захід, метою якого було розширення знань студентів про Україну як незалежну державу, її символи та Конституцію. Особлива увага приділялася формуванню почуття патріотизму та національної гідності.

5 травня 2024 року студенти груп 1АМЛ та 1ГМЛ взяли участь у перегляді та обговоренні фільму про бердянського героя Валерія Чибінеєва. Цей захід став частиною серії “Герої рідного краю” і мав на меті вшанування пам’яті місцевих захисників України.

Ці заходи демонструють активну позицію БДПУ у патріотичному вихованні молоді. Вони не лише розширюють знання студентів про історію та сучасність України, але й спонукають їх до активної громадянської позиції. Особливо важливим є усвідомлення молоддю своєї ролі в інформаційній війні та використання сучасних медіа для поширення правди про Україну.

За матеріалами кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print