Фінальний старостат факультету ППОМ у навчальному році: рефлексія результатів і плани на майбутнє

05 червня 2024 року на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв (в.о. декана – кандидатка педагогічних наук, доцентка Анжеліка Лесик) відбулося розширене засідання старостату денної форми навчання, на якому старости академічних груп, студентська рада й деканат факультету підбили підсумки діяльності протягом навчального року. Щоб створити дружню атмосферу та вкотре підкреслити, що старости нашого факультету – справжні лідери груп, запропонували створити стилізацію на тему героїв кіновсесвіту «Marvel».

На засіданні студентство ділилося враженнями від різноманітних форм наукової та навчальної активності, що сприяють формуванню самоорганізації, вчать рухатись від генерації ідеї до її втілення, здобуваючи в процесі   корисні практичні знання та навички.

Особливу увагу приділили студентському самоврядуванню, яке цього року, на думку присутніх, було в стані позитивних змін і  вдосконалення, оскільки оновлення складу сприяло його перезавантаженню, згуртованості й виробленню навичок колективної діяльності. Члени студентської ради факультету на чолі з головою Катериною Піліпішиною змогли організувати здобувачів вищої освіти на спільні справи, участь у  різних  факультетських та загальноуніверситетських заходах, що, безумовно, під час дистанційного навчання було дієвим механізмом підтримки й згуртуванню студентства.

Своєрідну урочистість заходу дозволило створити  відзначення подяками старост академічних груп за сумлінне виконання своїх обов’язків, а членів студентської ради – за лідерські позиції в організації студентського життя факультету, спільне обрання найкращої старости 2023/2024 навчального року.

Приємно, що на засіданні панувала щира атмосфера, у якій кожен мав можливість поділитися своїми переживаннями, моментами певних труднощів, викликів (особливо першокурсники). Адже студентське життя – це не тільки відвідування лекцій і практичних занять, складання заліково-екзаменаційних сесій, а й той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує невпинно домагатися найбільших успіхів.

Після підведення підсумків учасники засідання обговорили плани на майбутній навчальний рік, у якому на здобувачів чекають традиційні та нові події й заходи, масштабні та вузькопрофільні, які дозволяють набути нових компетентностей, відпочити й перезавантажитися, тобто перетворити навчання в університеті на незабутній час не просто підготовки майбутніх фахівців,  а тих, хто дбатиме про свою державу та вмітиме служити своєму народу. 

Попереду – канікули! Відпочиваємо, набираємося сил і натхнення для нових звершень!

За матеріалами факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print