Горизонти майбутнього у спільнодії зі стейкхолдерами закладів освіти України

16 травня видався святковим і насиченим подіями та заходами день. Це і #Мистецький_захід_Свято_Вишиванки і #Міжнародний_день_Фестивалю_науки, і #Зустріч_зі_стейкхолдерами.

На запрошення директора Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж», к. пед. н, доцентки, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, викладача-методиста Бєляк Ольги Миколаївни завідувачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, кандидатка педагогічних наук, доцентка Віра Бурназова, мала честь представляти незламний Бердянський державний педагогічний університет на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Традиційні та інноваційні підходи розвитку сучасної освіти в України». Захід об’єднав поважних освітян з різних закладів освіти неосяжної України. Професійний дискурс представив різноманітну тематику доповідей.

Тема доповіді  Віри Бурназової «Мистецтво в сучасному світі: актуальні тенденції та їх відображення в освітньому процесі» обрана з метою розкриттяактуальності тенденцій мистецтва й безпосередньо музичногомистецтва в сучасному світі та зокрема впливу цих тенденцій на учасників освітнього процесу, що сьогодні є надзвичайно назрілою, своєчасною, ролевантною. Необхідність надання практичних рекомендацій щодо впровадження інноваційних мистецьких тенденцій, які є ефективним інструментом підтримки ментального здоров’я та допомоги інспірувати й впливати на настрій та емоційний стан учасників освітнього процесу є надзвичайно актуальною. Надані практичні рекомендації викликали жваву дискусію та зацікавили присутніх своєю новизною, можливістю формування й підвищення професійного іміджу викладача, що забезпечує можливість популяризації закладу освіти, який кожен з присутніх учасників конференції мав честь представити.

Подібна професійна співдія зі стейкхолдерами забезпечує ряд суттєвих переваг, які сприяють розумінню актуальних вимог ринку праці та адаптації навчальних програм відповідно до потреб роботодавців й успішного працевлаштування та кар’єрного зростання випускників БДПУ; формуванню позитивного іміджу ЗВО та підвищенню його авторитету в очах громадськості, зростанню популярності закладу освіти та збільшенню кількості абітурієнтів; стимулюванню обміну ідеями та досвідом, що може призвести до нових підходів до навчання, розробки інноваційних програм та вдосконалення методик викладання; створенню динамічного та інноваційного середовища, яке мотивує як викладачів, так і студентів; допомогти знайти нові напрямки розвитку, розширити спектр пропонованих освітніх програм та послуг, а також налагодити партнерські відносини з іншими закладами освіти, що відкриває нові можливості для студентів, розширюючи їхні перспективи та кар’єрні горизонти.

Загалом співпраця зі стейкхолдерами є одним із ключових факторів успішного розвитку Бердянського державного педагогічного університету, що сприяє отриманню необхідних ресурсів, адаптації навчальних програм до потреб ринку праці, підвищенню репутації закладу, стимулює інновації та розширює можливості для студентів.

Дякуємо всім учасникам конференції за спільнодію!

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print