Гостьова лекція “Teaching English in War Time” для майбутніх вчителів англійської мови

24 травня для здобувачів вищої освіти Бердянського державного педагогічного університету, які навчаються за освітньо-професійними програмами “Середня освіта (англійська мова і література)” і “Середня освіта (англійська мова і література)” (скорочений термін навчання) (гаранти – доценти Ірина Школа і Богдана Салюк), доценткою кафедри іноземної філології Харківської гуманітарно-педагогічної академії Харківської обласної ради Віолеттою Панченко була проведена гостьова лекція “Коли світ на межі змін: Teaching English in War Time”.

Лекторка поділилася зі студентами своїми напрацюваннями щодо покращення навчання англійської мови у воєнний період. Під час війни заклад загальної середньої освіти стає осередком, який дає змогу дітям отримувати не лише знання, але й психологічну підтримку, можливість не втрачати відчуття приналежності до спільноти, вірити в свої сили. Віолетта Панченко також ознайомила здобувачів вищої освіти з техніками соціо-емоційного навчання, які допомагають знизити рівень стресу в учнів, залучити ії до спільної діяльності та змотивувати до вивчення мови.

Крім того, досвідчений викладач надала практичні поради, як поводитися класу під час повітряної тривоги, що відповідати учням, коли вони запитують про війну чи військові дії. Наприкінці зустрічі було наголошено, що і на уроках англійської мови варто приділити час навчанню учнів розуміти, виражати та керувати власними емоціями, особливо у важкі часи.

Ірина Школа,
доцент кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print