Гостьова лекція “Ведення шкільної документації” для майбутніх вчителів англійської мови

18 квітня для здобувачів вищої освіти ФФСК БДПУ, які навчаються за освітньо-професійною програмою “Середня освіта (англійська мова та література)” (гарант – доцентка кафедри ІММВ Ірина Школа), була проведена гостьова лекція “Ведення шкільної документації”. Запрошеною лекторкою виступила Ольга Олександрівна Коробова, професіонал-практик з багаторічним досвідом роботи в закладах загальної середньої освіти, вчитель вищої категорії, заступник директора з навчально-виховної роботи Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Лекційне заняття було зреалізовано в рамках освітньої компоненти “Модуль 2. Організація освітнього процесу: планування, робота класу, робота з навчальними матеріалами та оцінювання” і в контексті імплементації Цілей сталого розвитку.       

Ольга Олександрівна розповіла майбутнім вчителям англійської мови про особливості впровадження навчальних планів, зокрема модельних, в НУШі та створення вчителями власних навчальних програм, про специфіку календарно-тематичного планування, розподілу годин, вибору підручників і навчальних матеріалів, заповнення класних журналів, зокрема при різних видах оцінювання навчальних досягнень учнів. Вагомою стала теза про права і обов’язки вчителів, які з реформуванням шкільної освіти отримали більше свободи і вибору у своїй роботі, та, водночас, важливості взаємодії з адміністрацією школи і педагоічним колективом.

Висловлюємо щиру подяку Ользі Олександрівні за інформативну й актуальну лікцію та безцінні знання і досвід, якими вона поділилась з наступним поколінням вчителів англійської мови.

За матеріалами кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print