Працюємо в контексті стратегії розвитку БДПУ

Навчальна психолого-консультативна лабораторія БДПУ, яка поновила свою роботу в цьому навчальному році під керівництвом старшої викладачки кафедри психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Вікторії Федорик, активно працює в контексті Стратегії розвитку БДПУ.

З метою вивчення запитів щодо психологічної допомоги та підтримки, було проведено опитування здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників та співробітників університету. Результати проведеної роботи відображенні в матеріалах, поданих на VІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію Ради молодих учених БДПУ «Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку».

Збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу в воєнний час є одним з першочергових завдань БДПУ. З метою відновлення психологічної ресурсності, навчальною психолого-консультативною лабораторією було проведено ряд заходів. Так, здобувачі вищої освіти, які мали певні запити, мали змогу виокремити власні стратегії подолання стресу за допомогою ресурсоорієнтованої моделі «BASIC Ph», а за запитом кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін проведено майстер-клас «Емоційна ресурсність».

Навчальною психолого-консультативною лабораторією постійно проводяться консультації в різному форматі. Це і листування у месенджері Telegram, і індивідуальні  онлайн-консультації. Найчастіше здобувачів вищої освіти турбує власний емоційний стан (подолання паніки, істерики, страхів, агресії тощо), а також психофізичне виснаження, апатія, міжособистісні взаємовідносини, шляхи саморозвитку. Впродовж 2 місяців працює два телеграм-канали для психоемоційної підтримки здобувачів вищої освіти  (https://t.me/zdobuvachBDPU) та науково-педагогічних працівників і співробітників університету (https://t.me/vykladachBDPU).

Активно ведеться просвітницька робота (воркшоп «Особисті кордони – основа для самовираження та асертивності», «ПСИХОКОСМОС 2023: відкриваємо галактику власних досягнень» та ін.).

Не менш важливим напрямком роботи є навчальний, тому навчальна психолого-консультативна лабораторія стала базою різних видів практики здобувачів І та ІІ рівнів вищої освіти денної та заочної форм навчання спеціальності 053 Психологія.

Якщо Ви ще не з нами, переходьте за посиланням (https://bdpu.org.ua/faculties/fppom/structure-fppom/npkl/) та будьте в курсі цікавих заходів та новин  навчальної психолого-консультативної лабораторії БДПУ.

За матеріалами навчальної

психолого-консультативної лабораторії БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print