TESOL 2024: участь у міжнародній конференції викладачів англійської мови у м.Тампа (США)

Міжнародна асоціація TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) є наймастабнішою та найвпливовішою в світі професійною організацією вчителів англійської мови як другої або іноземної, що вже майже шістдесят років об’єднує фахівців, що розбудовують методологію навчання цієї дисципліни. Асоціація постійно організовує різноманітні майстер-класи, вебінари і тренінги, але найбільшою її подією є щорічна конференція, яка відбувається в США.

Так, 21-23 березня 2024 року у місті Тампа (штат Флорида, США) пройшла конференція “TESOL24: International Convention & Expo”, учасником якої стала і доцентка кафедри іноземних мов і методики викладання Бердянського державного педагогічного університету Богдана Салюк. Це стало можливим завдяки міжнародному науковому стажуванню, що було організоване RELO Kyiv та Посольством США в Україні.

Упродовж трьох днів більш ніж 3400 учасників з усього світу відвідали понад 800 сесій, майстер-класів та презентацій з різних напрямків навчання англійської мови, як-от новітні підходи та інструменти у формуванні мовленнєвих компетентностей, використання можливостей ШІ, проактивне диференціювання, оцінювання та взаємооцінювання, підготовка pre-service teachers, соціально-емоційне навчання тощо. А у виставковій залі відбувались презентації навчальної літератури і мобільних застосунків, налагоджувались професійні контакти та взаємообмін досвідом.

Під час конференції Богдана Салюк разом зі своїми колегами з проєкту English Access Microscholarship Program, Оксаною Ложниковою, Аллою Спіченко та Heather Tatton-Harris, виступили з доповіддю “Contextualizing & Integrating Learning for Ukrainian Students via New Curriculum”. Вони представили відповідну навчальну програму, яку розробили і впроваджують українські вчителі англійської мови в межах проєкту Access.

Висловлюємо щиру подяку RELO Kyiv та Посольству США в Україні, завдяки яким стала можливою участь українських викладачів англійської мови у такій унікальній і важливій події, як “TESOL24: International Convention & Expo”.

За матеріалами кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print