Інтерактивна лекція професора БДПУ Дмитра Каменського для американських студентів-правників

9 квітня завідувач кафедри правознавства гуманітарно-економічного факультету Дмитро Каменський провів відкриту лекцію на тему «Білокомірцева злочинність у порівняльному вимірі» для студентів-правників Коледжу права Стетсонського університету (м. Галфпорт, Флорида, США). Інтерактивну лекцію було проведено на запрошення професора кримінального права Коледжу права Еллен Подгор (Ellen Podgor).

На лекції професор Каменський висвітлив актуальні питання протидії економічним злочинам в Україні та США, розкрив основні кримінально-правові проблеми, із якими стикається сучасна глобальна економіка, а також продемонстрував низку показових кейсів, що демонструють актуальність висвітлених проблем. Після виступу лектора відбулась активна дискусія та обмін досвідом між правниками з двох країн.

Варто додати, що в 2017, 2019 роках Дмитро Каменський уже викладав в Коледжі права Стетсонського університету, а також проводив наукові дослідження, присвячені проблемам кримінальної відповідальності за економічні злочини та кримінальної відповідальності юридичних осіб (корпорацій). За результатами академічного стажування в США було опубліковано дві наукові статті.

Також кафедра правознавства БДПУ регулярно запрошує американських фахівців – юристів для проведення цікавих інтерактивних лекцій для студентів спеціальності 081 Право БДПУ. Міжнародні науково-педагогічні зв’язки наших викладачів-правників розвиваються та розширюються.

За матеріалами кафедри правознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print