Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

На початку червня відбувся Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. У заході взяла участь асистентка кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Алла Мельничук.

Форум зібрав представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників ОДА, ОВА, мерів міст, голів територіальних громад, зіркових амбасадорів, громадських активістів, представників медіа, бізнесу, лідерів громадської думки, представників фондів та донорських організацій, керівників громадських організацій та об’єднань, керівників асоціацій та спілок, керівників молодіжних, студентських та шкільних рад, керівників молодіжних центрів та активних громадян.

Організатором та партнером заходу виступили – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Київської міської Ради, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України, Української студентської ліги, Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World»

Відкривали захід Юлія Мархель – Засновниця Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку, лідерка Let’s do it Ukraine, Хейді Солба – Голова міжнародного руху Let’s Do It World та Володимир Бондаренко – Секретар Київради, Заступник Київського міського голови.

Учасники обговорювали активності на рівнях регіональних та національних спільнот, шукали спільні шляхи для відновлення країни після війни, обмінювалися досвідом та контактами, щоб також привернути увагу до сталого розвитку, волонтерського руху, корпоративної соціальної відповідальності та проєктів, які заплановані на 2024-2025 роки.

Такі заходи є надзвичайно важливими для викладачів, які готують соціальних працівників, оскільки дозволяють їм залишатися в курсі сучасних тенденцій та підходів у професійній діяльності та передавати актуальні знання майбутнім агентам соціальних змін.

Але, не навчанням єдиним. Алла Мельничук сумістила приємне з корисним для ФДССО та БДПУ та рекламувала наш університет та спеціальності, запрошуючи на навчання.

Інтеграція отриманих знань в навчальну програму відбудеться з врахуванням цілей сталого розвитку: Ціль 12. Відповідальне споживання та виробництво. Ціль 15. Захист та відновлення екосистем суші.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print