Круглий стіл«Що ми знаємо про ВІЛ/СНІД?»

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації зі здобувачами вищої освіти спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини було проведено круглий стіл на тему «Що ми знаємо про ВІЛ/СНІД?».

Учасниками круглого столу розглянуто питання актуальності ВІЛ/СНІДу в світі та в Україні зокрема; звернуто увагу на історію виникнення, масштаби поширення та досягнення медичної науки у боротьбі з хворобою.

Здобувачі вищої освіти представили презентаційні матеріали та доповіді про статистичні показники поширення ВІЛ-інфекції в Україні; надали інформацію про клінічні прояви, методи діагностики та лікування цієї важкої хвороби. Демонстраційні матеріали супроводжувалися новітніми статистичними даними та цікавими ілюстраціями.

Особливу увагу приділено причинам зростання кількості ВІЛ-інфікованих осіб серед людей молодого віку; методам профілактики та принципам безпечної поведінки молоді; проблемі толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих. 

Учасникам круглого столу було запропоновано виконати тренінгові вправи, розв’язати ситуаційні задачі та тестові завдання.

Дякуємо всім за активну участь!


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print