У співпраці до перемоги

29-30 листопада 2023 року викладачі кафедри ТМНМД і здобувачі другого рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 014 Середня освіта (Хореографія) взяли участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції (відкрита для іноземних учасників) «Мистецтво, мистецька та позашкільна освіта: історія, теорія, практика, перспективи взаємодії», організованої кафедрою мистецтвознавства і позашкільної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

На пленарному засіданні Бердянський державний педагогічний університет представляла завідувачка кафедри ТМНМД, кандидатка педагогічних наук, доцентка Віра Бурназова. Свою доповідь пані Віра розпочала словами: “Складні історичні часи випали сьогодні на долю викладачів і здобувачів закладів освіти України, але не зважаючи на це, я пишаюся кожним із присутніх, хто знайшов можливість у такий непростий для України час – за відсутності енергопостачання та інтернетзвʼязку, під звуки повітряної тривоги, дехто навіть під обстрілами, – долучитися до нашої спільноти”. Заклади вищої освіти, зокрема Бердянський державний педагогічний університет, стикаються з рядом викликів, як-от  тимчасове переміщення, дистанційне навчання, учасники освітнього процесу, які знаходяться в різних містах як України, так і за кордоном. Віра Володимирівна ознайомила присутніх з особливостями стратегії БДПУ щодо підтримки студентського психоемоційного стану й представила результати проведеного в жовтні-листопаді 2023 року “Визначення впливу музики на психоемоційний стан здобувачів вищої освіти під час повномасштабного вторгнення країни-агресора в Україну”, у якому взяло участь 178 здобувачів вищої освіти університету.

Дякуємо завідувачці кафедри мистецтвознавства і позашкільної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, докторці мистецтвознавства, доцентці Марині Погребняк за можливість бути співорганізаторами І Всеукраїнської науково-практичної конференції (відкрита для іноземних учасників) «Мистецтво, мистецька та позашкільна освіта: історія, теорія, практика, перспективи взаємодії». Радіємо багаторічній плідній співпраці наших університетів! Працюємо на перемогу!

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print