Методико-природнича діяльність майбутніх учителів початкової школи в умовах змінених реалій: міжнародна платформа неформальної освіти

Участь студентів в Міжнародних науково-практичних конференціях є складником неформальної освіти, що враховується в загальні бали з оцінювання компетентностей здобувачів та є складником при акредитації ОП 013 Початкова освіта, при рейтингу участі студентів в міжнародній діяльності. Відповідно здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня (ОПП Початкова освіта) продовжують вдосконалюватися як майбутні науковці на міжнародному рівні та отримувати сертифікати, які засвідчують результати неформальної освіти (0,8 ECTScredits).

Так, здобувачі вищої освіти (41 гр.) взяли участь у 15 Міжнародній науково-практичній конференції «Science, innovationsandeducation: problemsandprospects», яка відбулася 21–23 вересня ц.р. у м. Токіо (Японія), URL: (https://sci-conf.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/SCIENCE-INNOVATIONS-AND-EDUCATION-PROBLEMS-AND-PROSPECTS-21-23.09.22.pdf) та в 1 Міжнародній науково-практичній конференції «Scientificprogress: innovations, achievementsandprospects» в м. Мюнхін (Германія), 9–10 жовтня ц.р. URL: https://sci-conf.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/SCIENTIFIC-PROGRESS-INNOVATIONS-ACHIEVEMENTS-AND-PROSPECTS-9-11.10.22.pdf.
Майбутні вчителі початкової освіти Каріна Горбачова, Ганна Іванова, Мілена Міщенко,Тетяна Тубова підготували тези з методико-природничої підготовки здобувачів початкової освіти як в умовах НУШ, так і в порівнянні з попереднім Держстандартом (керівниця – професорка, завідувачка кафедри початкової освіти Алла Крамаренко). Вивчаючи дисципліну «Методика навчання природничої, громадянської та історичної освітніх галузей в початковій школі», майбутні фахівці мали можливість отримати компетентності щодо організації еколого орієнтованого освітнього простору здобувачів початкової освіти в умовах її модернізації. Дисципліна охоплює процес підготовки здобувачів вищої освіти до викладання курсу «Я досліджую світ», до природозбережувальних практик в умовах сталого розвитку суспільства, змінених реалій.
Хотілося б відзначити й наукову підготовку учасників конференції, які вже зарекомендували себе на заходах такого формату. А також роботу кураторки – кандидатки педагогічних наук Марини Нестеренко, яка на відповідному рівні сформувала в здобувачів компетентності щодо роботи з електронними ресурсами, пошук інформації на платформі численних бібліотек.

Наукові доповіді оргкомітетом було відзначено сертифікатами.

За матеріалами кафедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print