Будівництво нашої держави залежить від кожного з нас. А хто ми є, якщо ми не знаємо свого роду та своєї історії?
У рамках заходів з патріотичного виховання на кафедрі хореографії Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв відбувся конкурс «Мій рід – моє життя». Студенти повинні були дослідити генетичні витоки своєї родини, дізнатися не тільки прізвища та ім’я своїх прабабусь та прадідусів, але й про їх рід занять, дослідити походження власного прізвища. Наприклад, Іван Барабан – студент четвертого курсу, досліджуючи своє походження, вперше дізнався, що його прабабуся була полькою, а прадідусь німцем. А Діана Кориневич розповіла нам, що першим носієм її прізвища був кріпосний Афанасій Кориневич, який мешкав у тисяча шістсот сорок другому році у місті Кудріно, а сьогодні це прізвище найчастіше носять люди з австрійською національністю.
Несподіваним було те, що деякі групи презентували своє родинне дерево у вигляді дерева академічної групи. Верхні крона якого займає куратор та староста, а на інші гілки посідала решта студентів групи. І це було виправдано, бо в стінах університету утворюється вже інша сім'я, а саме – студентська, але не менш значуща. Студенти другого курсу навіть написали гімн для своєї родини та присвятили його куратору групи Налалі Авєтіс’янц.
У цьому конкурсі вперше не було переможців та переможених, бо сталося найголовніше, під час проведення заходу всі об’єдналися в одну велику хореографічну родину.
Марія Реутова,
старший лаборант кафедри хореографії
Світлини з архіву кафедри