Міжнародний день студента відсвяткували на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини

17 листопада, у Міжнародний день студента, в Бердянському державному педагогічному університеті на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини відбулися урочистості з нагоди цього свята.

Незважаючи на те, що студентство відрізняється веселою вдачею, свято має сумну передісторію. Здобувачі з зацікавленістю прослухали екскурс про започаткування цього визначного дня.

Студентською радою та керівництвом факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини  було підготовлено невеличкий квест, який називався «Чи справжній я студент?». Умови квесту були прості і цікаві: потрібно було поєднати логіку та ерудицію, вміння швидко давати відповіді на поставленні питання.

Також було проведено опитування на знання «Студентських Законів», де одним із питань було: «Скільки разів на рік святкуємо День студента» – відповідь майже однозначна – «Цілий рік»!!!

Свято було дуже цікавим та захоплюючим, отримали позитивні відгуки та побажання.

Вітаючи студентську спільноту, керівництво та викладацький склад факультету, найперше побажали насолоджуватись цими яскравими роками та бути такими ж активними, здоровими і завзятими.

Вадим Самойленко,

старший викладач кафедри теорії

та методики фізичного виховання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print