Звітна конференція з корекційно-консультативної практики (виробнича)

На факультеті спеціальної, дошкільної та спеціальної освіти викладачами кафедри прикладної психології та логопедії була організована підсумкова конференція з практики для студентів 4 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта.

Здобувачі під час конференції поділилися своїми здобутками, враженнями та практичними наробками. За час проходження практики в закладах освіти вони отримали дуже важливий досвід та вміння працювати з різними категоріями осіб з особливими освітніми потребами, знаходити індивідуальний підхід до кожного учня, розробляти та впроваджувати корекційні програми. Під час цієї практики студенти відпрацювали комунікативну навичку та вміння взаємодіяти з батьками та іншими фахівцями, що покращує якість надання освітніх та корекційних послуг.

Як було зазначено на звітній конференції здобувачами, саме корекційно-консультативна практика націлила їх на подальшу успішну професійну практичну діяльність. Такі висновки після проходження практики на останньому курсі бакалаврського рівня є гарним результатом та показником налагодження та закріплення взаємозв’язку теоретичної та практичної ланки освіти.

Маємо впевненість, що наші студенти будуть ефективними та компетентними фахівцями в сфері спеціальної та інклюзивної освіти та прославляти ФДССО БДПУ.

Працюємо задля світлого майбутнього нашої держави!


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print