«Науковий квітень» на кафедрі української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства

Цьогоріч квітень на кафедрі української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства видався досить спекотним, насиченим науковими заходами та подіями. Пропонуємо Вашій увазі наш дайджест.

Викладачки кафедри, професорка Ольга Н. та доцентка Ольга Боговін 7 квітня взяли участь у роботі ІХ Міжнародної наукової конференції «Художні феномени в історії та сучасності (Глобальне та самобутнє: композиція чи опозиція?)», яка проходила на базі кафедри романо-германської філології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

20-21 квітня проф. Ольга Харлак, проф. Ольга Н., доц. Ольга Боговін взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Тенденції розвитку української літератури в загальноєвропейському контексті» (до 90-річчя від дня народження Олекси Мишанича, члена-кореспондента НАН України, лауреата Національної премії ім. Т.Г. Шевченка), проведеної на базі Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет».

Проф. Ольга Харлан 28 квітня виступила на пленарному засідання Всеукраїнської (з міжнародною участю) наукової конференції «Літературний процес: від нації колонізованої до нації-переможця» із темою: «Діаспорна проза 1950–1960-х років: картографія сталінських репресій», яка проходила у Київському університеті імені Бориса Грінченка. У секційному засіданні цієї конференції також взяла участь доц. Ольга Боговін.

27–28 квітня у Познанському університеті імені Адама Міцкевича (Польща) відбулася VI Міжнародна наукова конференція «Україністика: вчора, сьогодні, завтра…», у якій взяли участь україністи з 6 країн та 29 університетів. Серед них – професорка нашої кафедри Софія Філоненко, яка виступила з доповіддю на пленарному засіданні: «Візії Європи в українському історичному детективі», де висвітлила питання зображення європейського ландшафту в найновіших творах Богдана Коломійчука, Андрія Кокотюхи та Василя Добрянського.

Ольга Боговін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print