Навчання в Міжнародній школі Жана Моне з менеджменту академічних проєктів та ефективної комунікації

Сьогодні питання участі кафедр у грантових програмах і наукових проєктах є пріоритетним для закладів вищої освіти України. 5-7 грудня 2023 року Національний університет харчових технологій (м. Київ) в межах проєктів програми ЄС Еразмус+  анонсував навчання в Міжнародній школі Жана Моне з менеджменту академічних проєктів та ефективної комунікації, залучивши до прослуховування курсу більше 400 учасників у форматі онлайн.  Спікерами школи стали досвідчені члени команд проєктів програми Еразмус+ та їх представники з України та Європейського Союзу.

Завідувачка кафедри ТМНМД, доцентка Віра Бурназова і старша лаборантка кафедри Ася Юдіна пройшли триденне навчання, яке мало практичне спрямування та було націлено на підготовку слухачів до участі в міжнародних академічних проєктах, перш за все, програм Європейського Союзу. Особлива увага була приділена підготовці проєктних заявок до участі у конкурсах програми Еразмус+, зокрема напряму Жана Моне. Учасники мали можливість ознайомитися з євроінтеграційними проєктами кафедр інших ЗВО України,  Програмою “Горизонт Європи”, яка передбачає міжнародну грантову підтримку академічних проєктів в Україні, Програмою академічних обмінів iменi Фулбрайта уряду США в Україні, можливостями академічної мобільності для студентів та викладачів за грантової підтримки програми Еразмус+.

Також цікавим виявився досвід   реалізації проектів ЄС у галузі вищої освіти університетів України. Учасникам школи показали, як підготувати успішну проєктну заявку для напряму Жана Моне програми Еразмус+ та ін. Слухачам були запропоновані програмні методи ефективного менеджменту проєктів, розкриті питання кроскультурної взаємодії та ефективної ділової комунікації, онлайн-підтримки та просування проєктів. 

Дякуємо команді Національного університету харчових технологій та іншим спікерам за змістовно насичену цікавими інструментами, ресурсами і лайфхаками програму з питань отримання грантів на реалізацію академічних проєктів. Отримали дуже цінний досвід і можливості для розвитку грантової діяльності кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін.

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print