Новорічна зустріч із зірковими випускниками ФФКСЗЛ

Напередодні Новорічних свят у рамках «Різдвяної толоки» на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини відбулась святкова зустріч із зірковими випускниками.

В онлайн-режимі студенти познайомились з видатними спортсменами, які закінчили Бердянський державний педагогічний університет.

Це представники таких видів спорту, як плавання, вітрильний спорт, баскетбол, футбол, волейбол, ушу, пауерліфтинг, кікбоксинг.

Особливо яскравою стала зустріч з випускником факультету, професіоналом-практиком, інструктором степ-аеробіки, бодібілдингу, функціонального тренінгу Спартаком Мащенковим.

Спартак не тільки провів для всіх комплекс фізичних вправ, які можна застосовувати кожному в домашніх умовах, а й дав методичні рекомендації до виконання кожної вправи.

Дуже теплою, цікавою та корисною стала ця зустріч, адже студенти та гості мали змогу прикрасити віртуальну ялинку, привітати один одного зі святами та почути відповіді професійного фітнес-тренера щодо питань формування правильної постави підлітків, раціонального харчування під час занять фізичними вправами, а також особливостей використання сучасного обладнання.

Наталя Самсутіна та Людмила Коновальська,
доцентки кафедри теорії та методики фізичного виховання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print