Новий професійний досвід здобувачів вищої освіти спеціальності 024 Хореографія БДПУ

У Запорізькій обласній філармонії відбувся ювілейний концерт академічного ансамблю пісні і танцю «Запорожці», який є базою для проходження виробничої практики  здобувачів вищої освіти спеціальності “Хореографія”.

 Другий рік поспіль студенти 4 курсу спеціальності 024 Хореографія мають змогу проходити виробничу практику в цьому академічному ансамблі. Ознайомлення з особливостями роботи балетмейстера в професіональному колективі, пропагування культурних надбань українського народу, дослідження регіонального аспекту хореографії щодо мистецьких здобутків Запорізького краю, формування індивідуального стилю в балетмейстерській діяльності – одні з основних завдань практики. Треба зазначити, що головний балетмейстер академічного ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Олег Кравець є членом робочої групи ОПП “Хореографія”.

29 лютого студенти були присутні (онлайн і офлайн формат) на ювілейному концерті під назвою «Запорожці 30 років на сцені!». Яскраві хореографічні та вокально-хореографічні постановки, чарівність української народної пісні, різнобарвність костюмів та художнього оформлення заходу не залишила глядачів без позитивних емоцій. Практиканти мали змогу зануритися в атмосферу професійного мистецтва, познайомитися з історією створення колективу, його репертуаром, отримати досвід щодо режисури та оформлення заходів обласного рівня. Особливо приємно зазначити, що у складі танцювальної групи – чотири артисти балету, які сьогодні є студентами 2, 3, 4 курсів БДПУ та п’ять випускників спеціальності “Хореографія” різних років.

Глядацька зала стоячи аплодувала артистам, керівному складу академічного ансамблю пісні і танцю «Запорожці», захисникам України що боронять нашу державу.  Дійсно – Козацькому роду нема переводу! З ювілеєм, Запорожці!

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print