Онлайн-захід для молодих учених ФДССО: інструменти пошуку літератури

13 травня 2024 року відбувся загальнофакультетський онлайн захід «Інструменти пошуку літератури для досліджень» для молодих вчених факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, приурочений до святкування Днів науки в Україні та Фестивалю науки у Бердянському державному педагогічному університеті. Він зібрав чималу кількість здобувачів вищої освіти та викладачів, зацікавлених у поповненні своїх знань та здобутті нових навичок ефективного початку наукової діяльності, яка має ґрунтуватися на принципах академічної доброчесності.

На заході учасники дізнались про різноманітні інструменти, які допомагають знаходити наукові джерела для досліджень  та оформлювати список літератури з легкістю та задоволенням. Спікери заходу поділились своїми знаннями та лайфхаками про те, як мінімізувати стрес та втому під час пошуку наукових матеріалів, будучи при цьому академічно доброчесними, що є особливо актуальним для молодих дослідників.

Захід став важливою подією в академічному житті факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти та сприяв залученню всіх охочих з-поміж його молодих учених, мотивуючи їх до подальшого професійного та особистісного розвитку в сфері наукових досліджень, використовуючи при цьому сучасні інструменти та доброчесні практики.

За матеріалами

Ради молодих вчених ФДССО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print