Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030рр. в Україні відбудеться щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, І-й етап якого пройде з 13 по 19 травня 2024 року.

Заходи Тижня стосуватимуться актуальних питань з безпеки на транспорті в Україні в умовах воєнного стану, а також популяризуватимуть дотримання безпечної поведінки на автошляхах, поширення знань про безпеку дорожнього руху.

Тижні безпеки дорожнього руху в Україні, що проходять двічі на рік, є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні.

Дорожньо-транспортний травматизм, за даними ВООЗ, є однією з найбільших світових проблем охорони здоров’я. Травмуються або отримують каліцтва щодня понад тисячі осіб. Ризик загинути внаслідок ДТП різниться в різних країнах, проте 70% припадає на країни з низьким та середнім рівнем доходу.

Щороку, за різними статистичними даними, Україна втрачає в дорожньо-транспортних пригодах понад 3 тисячі своїх громадян, понад 30 тисяч травмуються. Основні причини ДТП із загиблими та травмованими: перевищення безпечної та встановленої швидкості руху; порушення правил маневрування; порушення правил проїзду перехресть; порушення правил проїзду пішохідних переходів; недотримання дистанції.

Шановні працівники та здобувачі освіти БДПУ!

З метою підвищення обізнаності щодо дотримання безпечної поведінки на автошляхах, отримання знань про безпеку дорожнього руху, пропонуємо ознайомитися з  відеоматеріалами, які стосуються різних аспектів безпеки на дорозі – дорожнім знакам, правилам поведінки пішоходів, користування громадським транспортом, порядку дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків у дорозі тощо: 

Правила поведінки на вулицях і дорогах

https://dopomogadtp.com/pravyla-povedinky-na-vulytsiakh-i-dorohakh-videomaterialy/

Правила безпечної поведінки на залізниці

https://dopomogadtp.com/pravyla-bezpechnoi-povedinky-na-zaliznytsi-videomaterialy/

Надання домедичної допомоги постраждалим

https://dopomogadtp.com/nadannia-domedychnoi-dopomohy-postrazhdalym/

Сергій Джигалюк

фахівець з техніки безпеки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print