(враження студентів гр. 202ДО спеціальності 012 Дошкільна освіта від першої виробничої практики)
Перша виробнича практика, яку проходять здобувачі спеціальності 012 Дошкільна освіта – практика в групах раннього віку. Це одна з найскладніших практик, адже дітям 2-3 роки і їх не тільки треба навчати, але й створити у малюків відчуття захищеності в ситуації, коли поряд немає мами. Саме довіра до нового дорослого є тією основою, яка адаптує дитину до умов дошкільного закладу.
Про те, як відбувалася практика, розказують самі практиканти.
Гогунська Валерія.
Практика надала мені можливість здобути педагогічний досвід та закріпити професійні навички. Робота з маленькими дітками – це щось неймовірне! Вони – промінчики сонечка, які заряджають нас своєю енергією, штовхають до створення чогось нового. Із задоволенням буду чекати на наступну практику і зустріч з дошкільнятами.
Булаткіна Анастасія.
У квітні місяці ми пройшли першу виробничу практику – в групах дітей раннього віку. Одним з завдань практики було проаналізувати робочий день журналіста, який за завданням редакції став вихователем та помітити помилки. Але коли ми самі почали проводити режимні процеси, розробляли конспекти занять та проводити їх – помилок було не менше. Але як без них? Ми тільки вчимося, а досвід, як позитивний, так і негативний знадобиться нам в нашій майбутній роботі вихователя.
Фоменко Світлана.
Проходження практики було насичено тільки позитивними емоціями, тому я зрозуміла, що не помилилася з вибором професії. Навчати маленьких дітей – це моє покликання!
Вознюк Христина.
Неймовірно цікаво кожен день практики відкривати для себе нові аспекти у вихованні та навчанні малюків. Це і радість, і несподіванки, але кожен такий момент стає уроком, спонукає до творчого підходу у вирішенні різноманітних питань.
Моя перша виробнича практика закінчилася несподівано – мені запропонували ставку вихователя, і це було найвищою оцінкою моєї роботи. Вдячна факультету за високий рівень підготовки: тепер я не тільки студентка 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта», а й вихователь закладу дошкільної освіти № 68 Дніпровської міської ради!
Гавриш Аліна.
Під час практики я отримала безцінний досвід роботи з маленькими дітьми, що дозволило мені поглибити свої знання психології дитини, побачити важливість індивідуального підходу до кожного малюка. Кожен день приносив нові виклики, але завдяки підтримці та порадам керівника практики я почувалася впевнено. Але саме велике надбання – позитивні емоції від роботи з дітьми!
Павленко Наталя.
Я проходила практику в ЗДО № 191 м. Києва. Садочок має інклюзивне спрямування, то я побачила, яка це відповідальна робота – навчати і виховувати особливих дітей. Я зрозуміла, що моя місія – зробити кожну дитини щасливою!
За матеріалами кафедри дошкільної освіти