Азовські правові читання

16 травня у конференц-залі Бердянського державного педагогічного університету (БДПУ) відбулася міжнародна науково-практична конференція «АЗОВСЬКІ ПРАВОВІ ЧИТАННЯ – 2018», що стала вже п’ятою поспіль (перша проводилась у 2014 р.). Організатором заходу виступила кафедра правознавства гуманітарно-економічного факультету БДПУ.

Партнером конференції виступив Донецький державний університет управління (ДДУ, м. Маріуполь). Міжнародним партнером заходу виступив Центр міжнародних правових досліджень (м. Зальцбург, Австрія), за сприяння якого у БДПУ кожного семестру викладають курси лекцій практикуючі юристи та судді з США, Канади та Австралії.

Із привітальним словом до учасників конференції звернулись: Богданов І.Т. – д.пед.н., професор, ректор Бердянського державного педагогічного університету. Марова С.Ф. – д.держ.упр., професор, ректор Донецького державного університету управління.

У роботі конференції взяли участь практикуючі юристи, викладачі та студенти ДДУ та БДПУ.

Зокрема з тезами доповіді виступили: суддя у відставці, екс-голова Приморського районного суду Булашев Р.Л.; д. ю. н., професор, заслужений діяч науки і техніки України Дудоров О.О.

Яскравий виступ на тему: «Захист прав та законних інтересів дітей у сімейному праві США», презентував американський правник із штату Флорида (м. Орландо) Гарі Ізраель. Пан Ізраель визнаний експерт із питань сімейного права США, має 40-річний досвід роботи в галузі сімейного права. Протягом цього і наступного тижня пан Ізраель активно викладає для студентів-правників БДПУ, бере участь у наукових заходах університету, а також активно знайомиться з життям закладу освіти та загалом міста.

Кожен з доповідачів намагався якомога краще висвітлити свою тему, наводилося чимало прикладів, що робило науковий форум особливо цікавим та змістовним. Тому після завершення пленарного засідання студенти ще довго не відпускали виступаючих, задавали їм запитання та активно дискутували.

_DSC8304 _DSC8306

_DSC8307 _DSC8308

_DSC8316

Каменський Д.В.

завідувач кафедри правознавства БДПУ, к.ю.н., доцент 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print