Презентуємо діяльність  кафедри ТМНМД і БДПУ у рамках Всеукраїнського науково-практичного онлайн-семінару «Мистецька освітня галузь в умовах освітньої трансформації»

21 листопада завідувачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, доцентка Віра Бурназова взяла участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного онлайн-семінару «Мистецька освітня галузь в умовах освітньої трансформації» (21-24 листопада 2023 р.).

Організаторами виступила кафедра музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського  у співпраці з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, Харківським національним педагогічним університетом імені Г. С. Сковороди, Бердянським державним педагогічним університетом, Університетом Короля Данила (м.Івано-Франківськ),  Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та виступила з доповіддю «Вплив музики на психоемоційний стан здобувачів вищої освіти під час повномасштабного вторгнення країни-агресора в Україні», тим самим презентуючи діяльність кафедри ТМНМД й Бердянський державний педагогічний університет серед фахівців освітньо-мистецької галузі закладів загальної середньої, позашкільної, мистецької та вищої освіти багатьох регіонів України.

Приємною несподіванкою були позитивні відгуки та коментарі учасників семінару, а саме випускників БДПУ Вікторії Коваленко та Катерини Гарячевої.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам та персонально Людмилі Аристовій за запрошення і можливість долучитись до вирішення низки питань освітньо-мистецької галузі, пов’язаних з викликами в умовах невизначеності.

Окрема подяка силам оборони України за можливість працювати, вчитись, спілкуватись!

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print