Зустріч зі стейкхолдерами

16 листопада 2023 р. викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ  провели зустріч зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми магістерського рівня «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини»(гарант – Наталя Пшенична). На розширеному засіданні кафедри були присутні директори шкіл, професіонали – практики, вчителі біології,  викладачі, а також здобувачі освіти.

Під час зустрічі було обговорено зміст освітньої-професійної програми та його відповідність програмам закладів загальної середньої освіти, а також сертифікаційні програми, які пропонуються здобувачам освіти. Окрім того, дискусія торкнулася питань практичної підготовки, впровадження новітніх технологій в освітній процес, актуальних вимог ринку праці та якості підготовки здобувачів освіти.

Учасники засідання активно обмінювалися досвідом та ідеями, висловлювали думки та побажання. Було зазначено, що формування у здобувачів освіти професійних компетентностей є запорукою їх успішної подальшої професійної діяльності.

Викладачі кафедри щиро вдячні стейкхолдерам за співпрацю та конструктивні поради, які допоможуть покращити якість підготовки здобувачів освіти.

Наталя Пшенична

Доцент кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print