Пропагуємо українську культуру за кордоном

Одним з напрямів міжнародної діяльності викладачів та студентів університету є пропаганда української культури за кордоном. Культура – це те, що формує народ як націю, це звичаї і традиції, історія і духовність. Культура дає людям відчуття приналежності й ідентичності.  

Сьогодні українці, перебуваючи під загрозою знищення, приходять до висновку, що Росія напала, щоб знищити нашу ідентичність. Тому у відповідь ми шукаємо своє коріння – культурну ідентичність, щоб пізнати себе і зберегтися. Окрім того, що багато хто з нас сьогодні по-новому відкриває для себе традиційну українську культуру, її починають пізнавати й іноземці.

Студенти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта намагаються пропагувати наші культурні надбання за кордоном: у квітні місяці вони взяли участь у Міжнародному конкурсі в Литві (м. Вільнюс), який проводився онлайн за різними номінаціями. І ця участь була надуспішною!

Виконання української народної пісні «Роде наш красний» студенткою 303ДО групи Крістіною Білоус в вокальному конкурсі «Соловей»  відзначено дипломом І ступеня.

Диплом І ступеня отримала студентка 101ДО групи Олена Маліновська, яка перемогла в конкурсі читців «Натхнення» з виконанням вірша Т. Шевченка «Хустина».

І це одним дипломом І ступеня відзначена в номінації декоративно-прикладна творчість «Весняні фарби» робота творчого гуртка «Українська писанка» (керівник – доцент кафедри дошкільної освіти Тетяна Єськова), який презентував різні техніки оздоблення великодніх яєць та великодніх прикрас напередодні свят.

Українська культура підкорила серця!

За матеріалами кафедри дошкільної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print