ReMO 2024: Третя конференція дослідницької обсерваторії ментального здоров’я

З 14 по 16 травня 2024 року Наталя Цибуляк взяла участь у конференції «Побудова мережі, орієнтованої на ментальне здоров’я дослідників», що відбулася в межах ReMO COST Action. Основна тематика конференції була зосереджена на ментальному здоров’ї та благополуччі в академічних колах, що є стратегічно важливим питанням для Європейського дослідницького простору та за його межами.

Протягом трьох днів учасники конференції мали можливість взяти участь у надихаючих заходах, включаючи презентації, семінари та основні доповіді. Обговорювалися новітні відкриття у галузі когнітивних, мотиваційних та емоційних аспектів ментального здоров’я та благополуччя дослідників. Конференція також стала платформою для дискусій про глобальні проблеми, які формують сьогодення та визначатимуть майбутнє наших дослідницьких робочих місць.

Наталя Цибуляк презентувала результати роботи дослідницької команди «Ментальне здоров’я українських науковців в часи війни» в межах виконання держбюджетного наукового дослідження № ДР 0123U105351 «Українські університети в нових реаліях: вплив війни та механізми збереження наукового і кадрового потенціалу підготовки фахівців високотехнологічних галузей».

Конференція ReMO 2024 стала важливим етапом у розбудові мережі підтримки ментального здоров’я дослідників та обміну досвідом між академічними колами різних країн, сприяючи зміцненню міжнародного співробітництва у цій надзвичайно важливій сфері.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print