Результати засідання наукової секції викладачів кафедри ТМНМД у рамках Фестивалю науки в БДПУ

У Бердянський державний педагогічний університет 15 травня стартував щорічний травневий Фестиваль науки. У рамках фестивалю цього дня Кафедра теорії та методики навчання мистецьких дисциплін було проведено у формі круглого столу засідання викладацької наукової секції «Теоретико-методологічні аспекти фахової підготовки майбутніх учителів мистецьких дисциплін: здобутки, проблеми та перспективи».

Відкрила захід завідувачка кафедри Vira Burnazova-Usova, яка привітала колег з початком Фестивалю науки й запросила присутніх відвідати всі заходи, які будуть проходити в університеті протягом цього тижня – з 15.05.2023р. по 20.05.2023р. На засіданні було представлено звіт кафедри з наукової й творчої діяльності за 2022-2023 н.р.

Викладачами кафедри за цей навчальний рік опубліковано статті в журналах, які включено до наукометричних баз Scopus та/або Web of Science, фахових виданнях, закордонних колективних монографіях. Учасники засідання відмітили широку географію участі в міжнародних і всеукраїнських конференціях як викладачів, так і здобувачів вищої освіти. Упродовж року викладачі кафедри провели Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Мистецтво та мистецька освіта в сучасному соціокультурному просторі», яка об’єднала більше 100 науковців не тільки з України, а й інших країн Європи. Кафедрою був організований і проведений відкритий науковий семінар-практикум «Діалог актуальних дискурсів хореографічної освіти: теорія, методика, практика», учасниками якого стали більше 75 хореографів з усіх куточків нашої країни. У цьому році семінари проводили й здобувачі другого рівня вищої освіти. Викладачі підвищували професійну кваліфікацію як за програмою БДПУ, так і за програмами інших освітніх організацій.

Було акцентовано увагу на результатах наукової діяльності здобувачів вищої освіти: участі в науково-практичних конференціях, семінарах, вебінарах, публікації тез і статей під керівництвом викладачів. У цьому році колективом кафедри створено безліч творчих проєктів, проведено багато виховних і національно-патріотичних лекцій, онлайн-концертів, зустрічей з фахівцями-практиками тощо. Наші студенти посіли І місця на міжнародних і всеукраїнських творчих конкурсах, брали активну участь у виховній діяльності університету, факультету, кафедри.

Тож, незважаючи на всі складнощі, пов’язані з повномасштабним вторгненням країни-агресора і тимчасовим переміщенням нашого університету, у 2022-2023 навчальному році кафедрою ТМНМД проведено потужну наукову, творчу, виховну роботу.

Результати діяльності кафедри оприлюднено на сайті БДПУ http://surl.li/hbjyc, сторінках кафедри у соціальних мережах інстаграм http://surl.li/hbjuw, фейсбук http://surl.li/hbjxi, Університетському слові https://us.bdpu.org.ua/.

Фестиваль науки 2023 триває!

За матеріалами кафедри теорії та
методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print