Визначено переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 016 Спеціальна освіта в Бердянському державному педагогічному університеті

16 травня 2023 року завершився І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 016 Спеціальна освіта в Бердянському державному педагогічному університеті, який з хвилюванням очікували як самі здобувачі вищої освіти – автори конкурсних наукових робіт, так і їх наукові керівники – викладачі кафедри прикладної психології та логопедії.

У цьогорічному конкурсі брали участь здобувачі вищої освіти освітньо-професійних програм «Логопедія. Спеціальна психологія» та «Спеціальна освіта» всіх років навчання.
За результатами роботи конкурсної комісії, в складі якої були представники з-поміж роботодавців-практиків кафедри, були відібрані 3 найкращі роботи, автори яких стали переможцями конкурсу.

Це Анастасія Пузина, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2 року навчання з темою наукової роботи «Використання міотерапії та лікувальної фізкультури для корекції міофункціональних проблем у дітей з порушеннями мовлення», її науковий керівник – Олена Ревуцька, завідувачка кафедри прикладної психології та логопедії.

Це Вікторія Лазаренко, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3 року навчання з темою наукової роботи «Корекція сигматизмів свистячих звуків у дітей старшого дошкільного віку з використанням цифрових технологій», її науковий керівник – Ганна Мицик.

Це Яна Місяць, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти 1 року навчання з темою наукової роботи «Плекання резильєнтності у спеціальних педагогів в часи війни», її науковий керівник – Ганна Лопатіна.

Тепло вітаємо учасниць конкурсу та їх наукових керівників зі спільною перемогою. Бажаємо нових наукових успіхів та звершень!

***Нагадуємо, що цього року відповідно до листа МОН № 3/5695-22 від 22.12.2022 р. проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у базових ЗВО скасовано.

За матеріалами кафедри
прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print