Різдвяний подарунок дітям від GAMINGCLUBFDSSO

Різдво і Новий рік в нашій уяві завжди пов’язані з дивами. Особливо їх чекають діти. Тому в межах Різдвяної толоки три чарівниці Валерія, Анастасія та Христина, які тільки почали вчитися зачаровувати дітей (2 курс – це тільки початок на шляху до професійної казки), подарували школярам молодших класів однієї з гімназій різдвяну гру «Мerry Christmas».

Що тільки не відбувалося на заході: діти грали в новорічного крокодила, відгадували новорічні фільми і мультики за емоджі, знаходили відмінності у малюнках, пригадували колядки, відкривали слова за окремими літерами, демонстрували свої домашні ялинки і розповідали про їх прикраси, а наприкінці всі дізналися, що їм підготував новий рік. Активність кожного учасника була приголомшливою, тому гра, яка планувалася на одну годину, тривала майже 2 години і все одно було мало!

Слід зазначити, що чарівниці чудово впоралися з таким важким завданням, адже інтерактивні ігри вони проводять вже другий рік поспіль в GamingclubFDSSO, проте для дітей гра була організована вперше. І яке це щастя бачити захоплення у дитячих очах, почути схвальні відгуки від вчителя, який прийшов з учнями на гру.

А ще сюрпризом стала присутність на грі студентів факультету журналістики ЗНУ, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Реклама і зв’язки з громадськістю» Майбутні піар-менеджери високо оцінили комп’ютерну графіку гри і навіть позаздрили, що в нашому університеті проводяться такі заходи.

За матеріалами факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print