Європейський досвід вищої школи: освіта без меж

14 грудня 2023 р. викладачі факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету взяли участь у XII Міжнародній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу: цифровізація та забезпечення якості вищої освіти», яка проходила в онлайн форматі на платформі ZOOM з YouTube трансляцією на сторінці НЕО в Україні.

Організаторами заходу були Національний Еразмус+ офіс в Україні, Інститут вищої освіти НАПН України, Представництво Європейського Союзу в Україні, Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

На конференції виступили з вітальним словом та доповідями заступник Міністра освіти і науки України Михайло Винницький, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, перший віце-президент НАПН України Володимир Луговий, голова Національного агентства Андрій Бутенко, членкиня Національного агентства Ірина Золотарьова та інші. Вони розповіли про Болонський процес та цифрові трансформації вищої освіти, а також про специфічні виклики, з якими стикаються українські університети, під час упровадження його принципів та цілей.

Конференція об’єднала науковців з різних куточків України, які мали змогу обмінятися досвідом та ідеями. Серед учасників були викладачі факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету, зокрема кандидатки педагогічних наук, доцентки кафедри початкової освіти Ольга Попова, Марина Нестеренко, Крістіна Петрик; старша викладачка Тетяна Мухіна, асистентка Тетяна Фатьянова; кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри педагогіки Анжеліка Лесик та старша викладачка кафедри психології Вікторія Федорик.

Участь у конференції дозволила науково-педагогічним працівникам отримати актуальну інформацію про стан і перспективи розвитку вищої освіти в Україні та Європі, ознайомитися з кращими практиками та інноваційними рішеннями в галузі цифровізації й забезпечення якості освітніх послуг.

Висловлюємо щиру подяку організаторам за можливість приєднатися до цієї важливої події та сподіваємось на подальшу співпрацю, підтримку європейських партнерів.👏👏👏

#ЄвропейськийДосвідВищоїШколи #ОсвітаБезМеж #БолонськийПроцес #ЦифровізаціяОсвіти #ЗабезпеченняЯкостіОсвіти #Еразмус+ #НЕОвУкраїні #БДПУ #ФППОМ #КафедраПочатковоїОсвіти #КафедраПедагогіки

За матеріалами факультету ППОМ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print