Робота в команді стейкхолдерів: відновлення психоемоційного здоров’я українців і українок

Бердянський державний педагогічний університет гідно представляє себе на різних заходах, які стосуються вирішення актуальних державних завдань.

За запрошенням директора Громадської організації «Арт дот» В. Склярова викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Юлія Тараненко (очно) Олена Мартиненко (дистанційно) взяли участь у координаційній зустрічі для імплементації «Програми відновлення психоемоційного здоров’я українців і українок», яка відбулася 25-26 травня 2023 року в місті Києві. Ініціаторами заходу виступила команда проєкту Art Therapy Force, який інституалізує та поширює методи роботи з психоемоційним відновленням через мистецькі практики.

Мета заходу полягала в зустрічі стейкхолдерів (представників профільних міністерств, навчальних закладів, громадських організацій, донорів та міжнародних програм підтримки), щоб сформувати загальну стратегію системної роботи з кризовими станами внаслідок війни методами терапії творчістю та артпедагогіки, а також розробити спільну дорожню карту потенційних програм на рівні організацій.

У Києві зібралися більше 40 учасників з 8-ми міст України (і державний, і недержавний, і незалежний сектори) задля обміну думками і досвідом щодо відновлення психоемоційного здоровʼя українок та українців. Бердянський державний педагогічний університет (єдиний з Запорізької області) був представлений доцентом Юлією Тараненко, яка працювала нарівні з відомими теоретиками та практиками мистецької терапії (Людмилою Мовою, Veronika Skliarova, Svetlana Bazenova, Dmytro Riazan, Darya Rybalchenko, Natalia Serbeniuk, Таїсією Тимофєєвоюта іншими).

Цікавий досвід роботи в команді однодумців, планування амбітних проєктів, презентація БДПУ надає викладачам сил у часи випробувань і наближає перемогу.

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print