Розвиток та вдосконалення – кредо викладачів кафедри іноземних мов та методики викладання

Вельми насиченим та плідним виявився цьогорічний серпень для викладачів кафедри іноземних мов та методики викладання факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету саме завдяки різноманітним і цікавим модулям програми ARS DOCENDI, спрямованим на підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.

Цього року Центр викладацької майстерності вразив учасників різноманіттям тематики: «Психологічне благополуччя університетської спільноти», «Педагогічна майстерність викладача вищої школи», «Інноваційні методики викладання та навчання», «Професійний бренд викладача. Портфоліо викладача. Позиціонування у соціальних мережах», «Дизайн навчального курсу», «Діджиталізація викладання та навчання у вищій школі», «Освітнє середовище ЗВО», «Наукометрія. Перші кроки 2023». Усі ці модулі були успішно опановані викладачами кафедри саме завдяки високопрофесійним та досвідченим тренерам-фасилітаторам Наталі Цибуляк, Яні Сичіковій, Ользі Фроловій, Олександрові Голіку, Богдані Салюк, Ірині Школі, Софії Філоненко, Ганні Алексєєвій, Наталі Кравченко, Олені Старинській та багатьом іншим.

Як ніколи, ці тренінги стали актуальними та важливими для науково-педагогічного колективу БДПУ, що працює наразі в університеті «без стін». Окрім того, що наш університет став феноменом вищої освіти та прикладом стійкості й незламності, а прагнення до розвитку та підвищення якості освіти в складних умовах існування було і залишається сильним. Адже педагоги розуміють, що попри усі обставини освітній процес у світі не стоїть на місці, він постійно прогресує і модернізується: щороку з’являються нові навчальні платформи, оновлюються цифрові інструменти, вдосконалюються методики, методи, форми, структура, формат проведення занять. І саме крокувати в ногу з часом нашим викладачам допомагає Центр викладацької майстерності, розкриваючи нові горизонти синхронного та асинхронного навчання, інтерактивних методів навчання, інструментів для їх використання.

Кожен із тренерів модулів поділився великою кількістю корисних матеріалів (презентації, інструкції, лекції, відео-уроки тощо) з учасниками для подальшого користування, що допоможе їм у самовдосконаленні та ефективній роботі зі здобувачами освіти.

Тож, 4 вересня відбулась церемонія закриття, під час якої професор Ірина Глазкова, доценти Оксана Халабузар, Оксана Дуброва, Ірина Шиманович, Ірина Школа, Богдана Салюк, викладачі Олена Кодратьєва і Артем Полуляхов отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Усі викладачі-учасники щиро дякують тренерам Центру не лише за високий професіоналізм, майстерність, а й за здатність залишатися справжніми людьми, які у будь-який час готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує.

Бажаємо тренерам успіхів та з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей.

Оксана Дуброва,

доцентка кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print