Старт другого семестру на ФДССО

Новий навчальний семестр на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти розпочався із загальних зборів здобувачів факультету, кураторів та деканату.

У своїй доповіді декан факультету Євгенія Линдіна підвела підсумки роботи факультету за минулий семестр: відзначила студентські та викладацькі перемоги, ініціативи, роботу студради, окреслила проблеми, з якими здобувачі зіткнулися у період зимової сесії та підсумкової атестації, а також виділила основні напрямки роботи факультету в другому семестрі.

Заступник декана з навчальної роботи Ольга Донченко привітала групи, які за результатами зимової сесії мали найкращі академічні показники: 403ДО, 404СР, 103СО, м12СР. Групою-переможницею за результатами першого семестру стала група першого курсу спеціальності Спеціальна освіта.

Про активізацію громадської діяльності говорила заступник декана з виховної роботи Надія Кот. Вона також привітала тих, хто вніс значний вклад у розвиток студентського самоврядування, докладав значних зусиль до підготовки виховних заходів на факультеті. Зокрема, подяками ректора БДПУ нагородили Делічобан Олександру (405СОгр.), Різниченко Дар’ю (403ДОгр), Клец Катерину (м13СО гр.). Приємним сюрпризом для багатьох студентів стали й подяки декана.

Заступник декана з наукової діяльності Анастасія Попова відзначила активну участь студентів у науковій діяльності, зокрема у підготовці тез доповідей до Днів науки БДПУ. Вона також привітала студенток 4 курсу спеціальності Спеціальна освіта Вікторію Лазаренко, Альону Білянську та Олександру Делічобан, які здобули перемогу у грантовій програмі UPSHIFT (ЮНІСЕФ), що реалізовувалася ГО “СКЦ Задзеркалля” за підтримки уряду Японії.

Отже, старт новому семестру дано. Сподіваємося, що він буде успішним як для факультету, так і для кожного здобувача особисто.

За матеріалами факультету дошкільної,

спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print