Старт нового навчального року здобувачів вищої освіти спеціальності 014.13 Середня освіта(Музичне мистецтво)

У перший день нового навчального року викладачами кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін були проведені кураторські години зі здобувачами вищої освіти спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво).

Студенти долучилися до онлайн-трансляції привітання з початком навчання ректора університету, професора Ігоря Тимофійовича Богданова.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за свободу нашої рідної України.

У ході проведення кураторських годин було зроблено акцент на збереженні психологічного самопочуття учасників освітнього процесу, дотриманні правил поведінки під час оголошення сигналу «Повітряна тривога», що є пріоритетним завданням для всіх викладачів кафедри. Куратори ознайомили студентів із особливостями організації освітнього процесу у 2023-2024 н.р., спрямованого на синхронне та асинхронне навчання у режимі онлайн на платформі ZOOM та освітніх цифрових платформ MOODLE, GOOGLЕ та ін. Здобувачам вищої освіти було презентовано Цілі сталого розвитку та Кодекс доброчесності Бердянського державного педагогічного університету, який визначає політику і процедури забезпечення дотримання академічної доброчесності, етичних норм, засади внутрішніх антидискримінаційних політик в нашому ЗВО та види відповідальності за порушення положень.

Вітаємо всіх здобувачів вищої освіти з початком нового навчальногороку!Розвивайтесь,прагніть,досягайте!

Підтримуємо один одного, віримо в ЗСУ і нашу перемогу!

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print