#Стоп СНІДу!

Щороку 1 грудня у світі відзначають День боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими, який уперше відзначався у 1988 році за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Сьогодні масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країн світу. Україна є однією з найбільш постраждалих держав від епідемії ВІЛ/СНІДу. Головна мета цього дня – звернути увагу суспільства на проблеми соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу, підвищити обізнаність людей  про ВІЛ-інфекцію/СНІД.

Так, у День боротьби зі СНІДом викладачами кафедри початкової освіти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету було зініційовано проведення гостьової лекції «Захисти себе від СНІДу» з запрошенням Олени Зубової, досвідченої медичної працівниці Криворізької міської лікарні №16. Фахівчиня поділилася зі здобувачами вищої освіти важливою інформацією про ВІЛ/СНІД, його симптоми, діагностику, лікування, профілактику та безпечну поведінку.

Висловлюємо слова вдячності пані Олені за цікаву та пізнавальну інформацію, а також за її щоденну кропітку роботу в боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом служить нагадуванням про необхідність зупинити поширення епідемії ВІЛ/СНІДу та виховати толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей у суспільстві. Ми закликаємо всіх показати свою підтримку людям, які живуть з ВІЛ. Ми можемо зупинити СНІД, якщо ми будемо разом!  💪❤️

#StopAIDS #ЗупинимоСНІД #ВІЛнеСудимо #ЗнанняЗберігаєЖиття #СолідарністьЗаЖиття#ЗмінимоСвітРазом#БДПУ #ФППОМ

За матеріалами факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print