Супергерої сучасності

Залізна Людина, Бетмен, Супермен… В Україні цих супергероїв називають одним словом – волонтер.

Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках для літніх людей і на війні. Це не робота, а справжнє покликання.

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів. Свято було засноване Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році. Офіційна назва Дня волонтера – Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку.

В Україні волонтерський рух розпочався у 90-х роках XX століття, але своєї сили набув з 2014 року, коли росія підло та кровожерливо напала на нашу країну. І знову волонтерський фронт з 2022 року показує всю свою міць та незламність, згуртованість та прагнення до конкретної цілі. Адже кожен житель нашої країни волонтерить як може. Студенти та освітяни, лікарі, рятувальники, зірки шоубізнесу, водії, відповідальний бізнес, пенсіонери та навіть діти намагаються зробити свій внесок у майбутню Перемогу.

    Тому, шановні волонтери та всі, хто причетний до цієї справи, дякуємо за самовіддану працю, яка робить Україну сильнішою. Нехай кожен ваш гарний вчинок надихає на дії інших. Ви щодня докладаєте зусилля, щоби забезпечити допомогу українським військовим та громадянам.

Разом до Перемоги!

Текст: Вікторія Напрягло

Ідея ілюстрації: Арсеній Мельніков, Вікторія Напрягло (ілюстрацію згенеровано за допомогою сервісу ideogram.ai)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print