«Світло науки»: конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 016 Спеціальна освіта

У Бердянському державному педагогічному університеті 13 травня 2024 року стартував щорічний травневий Фестиваль науки. У рамках фестивалю 14 травня 2024р. кафедрою прикладної психології та логопедії було проведено підсумкове засідання І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 016 Спеціальна освіта. Цей захід очікували як самі здобувачі вищої освіти, так і їх наукові керівники.”

У конкурсі наукових робіт брали участь здобувачі вищої освіти освітньо-професійних програм «Логопедія. Спеціальна психологія» та «Спеціальна освіта» всіх років навчання.

Згідно з результатами роботи конкурсної комісії, у складі якої були науково-педагогічні працівники кафедри та представники ради роботодавців, були відібрані 3 найкращі роботи, автори яких представили їх на конкурсній комісії та стали переможцями конкурсу, а саме:

Катерина Клец, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти 1 року навчання з темою наукової роботи «Використання каменів «Марблс» у корекційно-логопедичній роботі з дітьми з порушеннями мовлення».

Катерина Сурело, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2 року навчання з темою наукової роботи «Особливості інтелектуальної готовності дітей із затримкою психічного розвитку до навчання у школі».

Олександра Делічобан, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 4 року навчання з темою наукової роботи «Методика М. Монтессорі як засіб корекції функціональних труднощів у дітей з порушеннями опорно-рухових функцій».

Кожна із представлених тем є актуальною та представляє собою теоретичні розвідки та практичні напрацювання учасників.

Вітаємо учасниць фіналу І етапу конкурсу та їх наукових керівників зі спільною перемогою. Пишаємось нашими талановитими, розумними та креативними здобувачами!

Бажаємо нових наукових успіхів та звершень!

P.S. Згідно з листом МОН від 06.11.2023 р №21/08-1948 у 2023/2024 н. р. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей рекомендовано провести в один тур у закладах вищої освіти.

За матеріалами кафедри

прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print