Третій національний молодіжний форум: майбутнє в наших руках

З такою думкою збирається на форум голова студентської ради факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, здобувачка першого курсу магістратури спеціальності 016 Спеціальна освіта Катерина Клец, яка буде представляти там студентську молодь Бердянського державного педагогічного університету.

Третій національний молодіжний форум «НУМО!» відбудеться 23-25 лютого у місті Києві та буде розглядати ситуацію з українською молоддю та молодіжною політикою в країні.

Відбір делегатів від органів студентського самоврядування розпочався у минулому місяці. Треба було подати відомості про себе, але, найголовніше, підкріпити документами участь у тих всеукраїнських молодіжних ініціативах, до яких був безпосередньо залучений, поділитися своїм досвідом, висловити позицію стосовно молодіжної політики та аргументовано довести свою вмотивованість щодо участі у форумі.

Вчора Катя отримала такий довгоочікуваний лист-повідомлення, що вона є делегатом форуму.

Вітаємо Катерину з такою важливою подією. Сподіваємося, що прийняті форумом рішення позитивно позначаться як на молодіжній політиці країни в цілому, так і внесуть свіжий струмінь у роботу студентської ради БДПУ.

За матеріалами студентської ради факультету

дошкільної, спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print