Цікава практика у школі

5 березня ц. р. студенти фізико-математичного напряму факультету ФМТО БДПУ, які проходили педагогічну практику в ЗОШ № 11, взяли участь у першому в Бердянську змаганні, що проходило під егідою Всеукраїнського учнівського творчого об'єднання “КРОКС” (культурних, розумних, організованих, кмітливих, спритних). У змаганні, що включало в себе інтелектуальні та спортивні конкурси, взяли участь п’ять команд: три – з учнів 8-11 класів, команда вчителів цієї школи та команда студентів нашого вишу. В чесній конкурентній боротьбі переможцями стала збірна команда вчителів (див. фото).

Завдяки чіткому керівництву заступника директора з навчально-методичної та наукової роботи Вікторії Тягунової ця гра стала по-справжньому змаганням ерудиції, винахідливості та кмітливості. Незважаючи на перевагу в “життєвому досвіді” й віці старших товаришів (вчителів та студентів), учні виявили неабиякі творчі та спортивні здібності, жагу до перемоги й склали гідну конкуренцію.

Враховуючи підвищений інтерес школярів, студентів, адміністрації школи та викладачів кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні БДПУ, було вирішено зробити подібні заходи традиційними.

Віталій Ачкан,
кандидат педагогічних наук,
доцент
кафедри

Фото з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print