Участь БДПУ в Dnipro Education City 2023

3 червня 2023 року в мсті Дніпрі відбувся масштабний освітній івент Dnipro Education City 2023, де на одній локації зібралося понад 45 закладів передвищої, вищої та професійної освіти міста.

У заході взяв участь і Бердянський державний педагогічний університет, зокрема, перша проректорка Ольга Гуренко, проректорка з науково-педагогічної роботи Ганна Александрова, відповідальна секретарка приймальної комісії Наталія Рура, начальник навчального відділу Ольга Шубіна, доцент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Олександр Антоненко, завідувачка кафедри початкової освіти Лада Чемоніна. Презентували наші освітні програми, спеціальності, умови вступу і навчання, ділилися власним досвідом профорієнтаційної роботи та переймали практики інших закладів освіти. Активне спілкування з потенційними вступниками, зустріч із бердянцями, студентами нашого університету, випускниками, колегами, насичена програма заходу – повернули відчуття безтурботного довоєнного життя.

Під час заходу до представників нашого університету звернулися директори декількох дніпровських шкіл із проханням забезпечити їх педагогічними кадрами – нашими випускниками або здобувачами вищої освіти, які можуть працювати в школі. Тож держава потребує педагогів і спеціалістів, яких готує наш ЗВО. А ми продовжуємо вступну кампанію і запрошуємо на навчання.

Щиро дякуємо організаторам освітнього івенту Dnipro Education City 2023Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради за можливість участі нашого університету в масштабному профорієнтаційному заході та його проведення на високому рівні. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Дякуємо силам оборони! Віримо в нашу Перемогу!

За матеріалами відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print