Вчора виховательки – сьогодні студентки

Напередодні дня дошкільника доцентка кафедри дошкільної освіти Алла Омеляненко завітала до «Дошкільного навчального закладу» №392 Дніпровської міської ради. З цим педагогічним колективом та кафедрою дошкільної освіти БДПУ (завідувачка, доцентка Ірина Улюкаєва) налагоджено плідну співпрацю. Завдяки розумінню важливості отримання  вищої педагогічної освіти, вичерпній профорієнтаційній інформації, наданій цільовій аудиторії на кожній з попередніх зустрічей, потенційні абітурієнтки обрали правильний вектор розвитку свого професійного зростання.

За результатами вступної кампанії тільки з цього дошкільного навчального закладу на факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти вступили шість осіб. Алла Омеляненко зазначила , що факультетська родина щиро радіє новому поповненню. Знаємо вас як вихователів з глибокою самовіддачею, величезним терпінням та нескінченною любов’ю до своєї справи.

 Сьогодні бути вихователем – високе покликання та глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги  до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини дошкільного віку, залежить  їхнє майбутнє життя. Тож бажаємо опанувати здобутками  дошкільної освіти в БДПУ!

Доцентка кафедри дошкільної освіти Алла Омеляненко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print