Вчимося розвивати регіони

Минулого тижня магістрантка спеціальності 016 Спеціальна освіта факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти взяла участь у триденному інтенсиві з проєктного менеджменту у м.Києві в межах програми «ДніпроМрії», який був організований командою Українсько-данського молодіжного дому.

Українсько-данський молодіжний дім — платформа, що будує зв’язки між молоддю України та Данії, посилює її участь у демократичних процесах через діалог, креативні ідеї та нові можливості й партнерство. Організація реалізує освітні й мистецькі проєкти, а окрім того, розвиває простір різноманіття й демократії.

Мета програми надати молоді фундаментальні знання та допомогти втілити ідеї ініціатив для покращення міста й області, а окрім цього, залучити до спільноти «УкраїнаМрії», що об’єднує молодь з різних регіонів у прагненнях розвивати країну на місцевому й національному рівнях.

Впродовж трьох днів учасники програми слухали лекції фахівців, брали участь у обговоренні проблем регіону, розробляли проекти. Зокрема перед ними виступили: В. Пекар – викладач Києво-Могилянської бізнес-школи та бізнес-школи УКУ; Н. Мацюк – тренерка, експертка з питань інклюзивності та безбар’єрності; Даніела Пуертас – психологиня та засновниця центру психології підлітків Teens Academy; О. Солонтай – експерт Інституту Політичної Освіти, керівник ГО «Агенція відновлення та розвитку».

Тепер на учасників програми очікує навчальна експедиція до Королівства Данії, де молодь дізнається більше про європейські практики та як втілювати їх в Україні.

За матеріалами факультету дошкільної,

спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print