Відкриваючи горизонти: можливості для молоді

Забезпечення можливостей розвитку для молоді є необхідною складовою Цілей сталого розвитку. Коли молодь має доступ до можливостей, вони можуть сприяти покращенню якості життя для себе та своїх громад, краще розуміти свої інтереси, потреби і цілі, формуючи самосвідомість та надихаючись на самореалізацію. Саме тому нещодавно для учасниць Школи волонтерів/ок та всіх бажаючих було організовано та проведено інформаційний захід «Можливості для молоді: де їх шукати, як заповнити заявку та успішно пройти відбір».

Запрошеною спікеркою стала Наталя Рибнікова, випускниця спеціальності 231 Соціальна робота БДПУ; інтернка Апарату Верховної Ради України; менторка програми Upshift; стажерка Національного агентства з питань державної служби; амбасадорка Цілей сталого розвитку; експертка з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; стипендіатка Фонду Конрада Аденауера.

Під час зустрічі Наталя розповіла, як ще в студентські роки «закохалася» в неформальну освіту, про дивовижні відкриття під час участі в соціальних проєктах, семінарах та тренінгах, особливості проходження стажувань, поділилась корисними платформами для розвитку, освіти та волонтерства. Також спікерка не залишила поза увагою мережу освітніх хабів, де можна прокачати свої soft skills (емоційний інтелект, ораторське мистецтво, тайм-менеджмент та ін.).

Як зазначила Наталя, до основних переваг участі молоді в різноманітних ініціативах можна віднести: розширення світогляду, вдосконалення рівня володіння мовами, нові знайомства, самопізнання, розвиток критичного мислення та аналітичних здібностей. І все це у сукупності приносить вражаючі результати та однозначно сприяє особистісному та професійному зростанню молоді та формуванню готовності до подальших викликів.

Отже, сучасний світ надає безліч можливостей для розвитку та самореалізації молоді. Важливо лише мати бажання та готовність використовувати ці можливості на шляху до досягнення своїх цілей та мрій. Справжній успіх приходить тим, хто активно використовує доступні ресурси та завжди відкритий для нових можливостей.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print