Всеукраїнський форум «діти і освітянський фронт позашкілля» до дня позашкілля

25 вересня 2022 року було відзначено професійне свято «День позашкілля». 27 вересня Комітетом Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, НПУ імені М.П.Драгоманова спільно з Міжнародною асоціацією позашкільної освіти та іншими партнерами було проведено Всеукраїнський форум «Діти і освітянський фронт позашкілля» (лист МОН України №4/2517-22 від 15.09.2022 р.).

До форуму долучилися і студенти 3 курсу спеціальностей 024 «Хореографія» та 014 «Середня освіта (Хореографія)» в рамках вивчення дисципліни «Теорія та методика роботи з хореографічним колективом» (викладачка Олена Мартиненко). Саме ця дисципліна формує навички фахівця, здатного працювати в закладах позашкільної освіти, виконуючи професійні обов’язки керівника танцювального гуртка.
Майбутні хореографи мали змогу послухати виступи народних депутатів України, представників Міністерства освіти і науки України, органів державної виконавчої влади, керівників органів управління освітою, вчених, членів Міжнародної асоціації позашкільної освіти, громадськості з питань обговорення і визначення стратегічних напрямів позашкільної освіти, діяльності закладів позашкільної освіти України у період воєнного стану. Упродовж роботи форуму було відзначено найкращих представників позашкілля різними нагородами, що говорить про якісну роботу освітянського фронту. Грамотою Міжнародної асоціації позашкільної освіти було нагороджено директора ЦДЮТ м. Бердянська Олега Балабана. Він є стейкхолдером ОПП «Хореографія» і керівником установи, що плідно співпрацює з кафедрою теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, надаючи базу практики, беручи участь у гостьових лекціях тощо.
Упродовж заходу керівники позашкільної освіти з різних регіонів України ділилися досвідом роботи і розкривали проблеми позашкільної освіти в період воєнного стану.
За результатами прослуханої інформації студенти мали визначити основні завдання роботи позашкільних установ в умовах сьогодення, цікаві форми та методи роботи, які можна застосовувати в роботі керівника танцювального гуртка.
Віримо, що майбутні фахівці, освітяни-позашкільники будуть на високому рівні виконувати свої професійні обов’язки і підтримувати кожну дитину на її право якісно отримувати позашкільну освіту.

Статтю підготувала
доцентка кафедри ТМНМД
Олена Мартиненко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print