Захист курсових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта

17 травня 2024 року на кафедрі початкової освіти (завідувачка – кандидатка педагогічних наук, доцентка Лада Чемоніна) факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв (в. о. декана – кандидатка педагогічних наук, доцентка Анжеліка Лесик) БДПУ відбувся захист курсових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 31ПО групи спеціальності 013 Початкова освіта.

Наукові керівниці кандидатки педагогічних наук, доцентки Марина Нестеренко, Крістіна Петрик та старші викладачки кафедри початкової освіти Ольга Качерова, Тетяна Мухіна на початку звітної конференції зазначили, що науково-дослідна робота є важливим складником професійної підготовки майбутніх учителів початкової освіти, яка з одного боку дозволяє реалізувати на практиці знання та навички, набуті під час вивчення фахових дисциплін, з іншого – зорієнтована на власний науковий пошук здобувача вищої освіти. Одночасно дослідницька робота є обов’язковим елементом освітнього процесу. Під час захисту курсових робіт студенти продемонстрували глибоке розуміння основних понять теорії і методик початкової освіти, а також уміння визначати можливі проблеми та розробляти ефективні стратегії їх вирішення. Це свідчить про високий рівень компетентностей, які вони отримали під час навчання, і про їхню здатність застосовувати набуте на практиці.

Захист курсових робіт став чудовою нагодою для майбутніх учителів початкових класів повправлятися щодо публічних виступів з метою набуття вмінь упевнено висловлювати свої думки та взаємодіяти зі слухачами. Ці навички є надважливими для майбутніх педагогів, завдання яких – бути вмілими комунікаторами та наставниками в освітньому процесі початкової школи.

Зичимо здобувачам вищої освіти подальших успіхів, наснаги та наполегливості в навчанні, досягати своїх мрій та реалізувати свій потенціал.

За матеріалами кафедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print