Засідання наукового гуртка студентів-біологів

У листопаді традиційно проходить засідання студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми біології», присвячене врученню Нобелівських премій. Гурток організовано на базі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації для здобувачів освіти спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) бакалаврського та магістерського рівнів освіти. Керівники гуртка – доценти Наталя Пшенична та Віталій Гнатюк.

Здобувачі підготували доповіді, які викликали велике зацікавлення у присутніх.

Анастасія Долинська (1 сбзл) розповіла про історію вручення Нобелівської премії. Євген Вічев (1 сбзл) присвятив свою доповідь відкриттю у галузі хімії, яке стосується методу створення квантових точок. Надзвичайно захопливою для майбутніх вчителів біології та основ здоров’я стала доповідь Альони Дудар (3 сбзл з) на тему «Відкриття, які стосуються модифікацій нуклеозидних основ, що дозволило створити ефективні м-РНК вакцини проти COVID-19». Нагороду за це дослідження вручили у галузі фізіології та медицини. Здобувачі магістерського рівня освіти доповіли про відкриття у галузі фізики – експериментальні методи, які генерують атосекундні імпульси світла. 

Завдяки зустрічі здобувачі дізналися про провідні напрямки досліджень та ще раз переконалися, наскільки важливим є вивчення біології.

Наталя Пшенична

Доцент кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print